Turpinās Balvu slimnīcas pārvērtības
Balvu slimnīcā turpinās pārvērtības. Par jaunajām telpām priecājas mediķi, kuri tagad iekārtojušies pirmā stāva kabinetos. Uzņemšanas nodaļa gan strādā pagaidu režīmā, jo daļa no šīs nodaļas telpām atvēlētas operāciju zālei. Visas pacientiem nepieciešamās operācijas tagad notiek pirmajā stāvā. Taču tik un tā uzņemšanas nodaļā ir pietiekami plaši. Pacientu apskatei iekārtotas divas telpas, tepat arī traumpunkta telpa, kur veic mazās operācijas.
Arī ambulatorajā nodaļā ir patīkami mājīgi. Te uz laiku iekārtojušās operāciju bloka mediķes, ir garderobe, darbistabas ķirurgiem, kā arī pēcoperāciju palāta dzemdību nodaļas sievietēm. Tālāk izvietoti ķirurģijas nodaļas pacienti, arī ginekoloģijas nodaļas pacientes un ārsti.
Putekļi, troksnis un remontdarbiem raksturīgā atmosfēra tagad valda vecajā ķirurģijas nodaļā un operāciju bloka telpās. Te izlauztas grīdas, sienas, un strādnieki strādā vaiga sviedros. Mediķi un pacienti piecieš neērtības, jo gandarī apziņa, ka pēc pāris mēnešiem arī šīs būs līdz nepazīšanai pārvērtušās telpas, kas priecēs tās izmantotājus.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!