Ievēl pārvaldnieci
Pagājušās nedēļas nogalē Balvu novada domes ārkārtas sēdē deputāti atbrīvoja no amata līdzšinējo Bērzpils pagasta pārvaldnieku Ādolfu Sergeviču. “Aizeju pelnītā atpūtā,” viņš paskaidroja. Par jauno Bērzpils pagasta pārvaldnieci, atklāti balsojot, ievēlēja Birutu Bogdani. Pašvaldības izpilddirektore Inta Kaļva deputātus informēja, ka par jauno pārvaldnieces kandidatūru notikušas sarunas gan ar vietējiem cilvēkiem, gan uzņēmējiem.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!