Noliek deputātu mandātus
Vakar, 20.jūnijā, Balvu novada domes ārkārtas sēdē izbeidza jaunievēlēto deputātu – Intas Kaļvas, Guntas Raibekazes un Jāņa Roginska – pilnvaras pirms termiņa, pamatojoties uz rakstveida iesniegumiem par pilnvaru nolikšanu. Viņu vietā, iespējams, stāsies Sandis Puks, Vilnis Dzenis un Anastasija Gabrāne, ja, protams, kāds no viņiem arī nenoliks deputāta mandātu.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!