Kristaps Feldmanis izcīna pirmo uzvaru rallijā “Latvija”
Ar četriem ātrumposmiem Cēsu pusē aizvadīts Latvijas Rallija čempionāta 8. posms – rallijs “Latvija 2013”. R2 grupā ātrākā bija “OKartes Autosporta Akadēmijas” ekipāža Kristaps Feldmanis / Artis Štrauss.
Kā stāsta “OKartes Autosporta Akadēmijas” preses sekretārs Mārtiņš Dzenītis, ar ralliju “Latvija” noslēgusies Latvijas Rallija un rallijsprinta čempionāta sezona. “OKartes Autosporta Akadēmijas” braucēji aizņem visu Latvijas Rallija čempionāta R2 klases kopvērtējuma goda pjedestālu. Pirmo vietu ieņem Ralfs Sirmacis / Māris Kulšs, otrā vieta – Emīlam Blūmam / Andrim Mālniekam, bet trešajā vietā ir Kristaps Feldmanis / Artis Štrauss.
Rallijā “Latvija” savu pirmo uzvaru sezonā izcīnīja “OKartes Autosporta Akadēmijas” pilots Kristaps Feldmanis, kurš pēc veiksmīgi aizvadītās pirmās sacīkšu dienas spēja saglabāt pārsvaru pār konkurentiem un finišēt kā R2 klases līderis, savu tuvāko sekotāju Mārci Ķenavu apsteidzot par 10,62 sek. Pēc veiksmīga finiša Kristaps savu sniegumu komentē šādi: “Ralliju vērtēju pozitīvi, esmu apmierināts! Jāatzīst, otrā diena mums neizdevās tik veiksmīga kā pirmā. Bija vairākas kļūdas, bet es spēju tikt tām pāri un esmu sasniedzis finišu kā līderis. Sajūtas, protams, ir neaprakstāmas! Uzskatu, ka šī man bijusi ļoti raiba rallija sezona. Piedzīvotas gan pozitīvas emocijas, gan smagas vilšanās. Bet viss ir labs, kas labi beidzas. Liels paldies “OKartes Autosporta Akadēmijai” un atbalstītājiem par iespēju pierādīt sevi rallijā!” Jāpiebilst, ka Kristapam šī bija pirmā rallija sezona viņa karjerā.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!