Apkures sezona Balvos sākusies
Laika apstākļi kļūst arvien vēsāki, un sākusies apkures sezona. A/s “Balvu Enerģija” valdes priekšsēdētājs Aivars Zāģeris informēja, ka uz 30.septembri apkure Balvu pilsētā bija pieslēgta tikai Valsts ieņēmumu dienestam. Savukārt iesniegumi par nepieciešamību pieslēgt apkuri no šodienas, 1.oktobra, saņemti no aptuveni desmit daudzdzīvokļu namiem, kā arī vairākām pilsētas iestādēm.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!