Saņem Zaļo diplomu
2.oktobrī Rīgā, Latviešu biedrības namā, notika svinīgs pasākums, kuru apmeklēja vairāku skolu pārstāvji – aptuveni 250 cilvēki. Viņu vidū bija arī Rugāju novada Eglaines pamatskolas skolotājas Iveta Useniece un Anita Stalidzāne, kā arī skolnieces Kristiāna Zelča un Inese Loseva. Eglainieši pasākumā saņēma Latvijas Eko skolu sertifikātu jeb Zaļo diplomu par sasniegumiem ilgtspējīgas attīstības, vides izglītības un vides aizsardzības veicināšanā skolā un tās apkārtnē. “Šogad cīnīsimies par Eko skolu karoga iegūšanu,” saka skolotāja A.Stalidzāne.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!