“Gribu būt mobils” – jau septīto reizi!
Šonedēļ Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) izsludināja konkursu topošajiem mopēdistiem par ceļu satiksmes drošību “Gribu būt mobils!”, kas notiks jau septīto reizi. Konkursa mērķis ir pilnveidot 6.-8.klašu skolēnu zināšanas par ceļu satiksmes drošības jautājumiem un personīgās drošības garantēšanas iespējām. Tieši šajā vecumā skolēni ceļu satiksmē ir ne tikai gājēji, bet arī velosipēdu vadītāji un vēlas kļūt par mopēdu vadītājiem. Konkurss notiks četros posmos un fināla uzvarētājkomandai pavasarī būs iespēja doties izglītojošā ekskursijā uz zinātnes parku “Phaeno” Vācijā.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!