Iespēja saņemt kompensācijas
Dabas aizsardzības pārvalde informē, ka 2.oktobrī stājās spēkā noteikumi par saimnieciskās darbības ierobežojumiem, par kuriem pienākas kompensācija, tās izmaksas nosacījumiem, kārtību un apmēru. Zemes īpašniekam, kurš vēlas saņemt kompensāciju par saimnieciskās darbības ierobežojumiem 2013.gadā, jāiesniedz iesniegums Dabas aizsardzības pārvaldē līdz 2013.gada 1.novembrim. Dabas aizsardzības pārvalde atgādina, ka no valsts budžeta līdzekļiem kompensāciju izmaksās tikai tajā gadījumā, ja īpašums neatrodas Eiropas nozīmes aizsargājamās dabas teritorijās (Natura 2000). Ja īpašums atrodas Natura 2000 teritorijā, zemes īpašniekam ar attiecīgu iesniegumu jāvēršas Lauku atbalsta dienestā.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!