Naudas pietiks
Šonedēļ Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības izpilddirektore Eva Smirnova valsts iestāžu sapulcē, kas notika Balvu novada domē, pavēstīja labu ziņu – apvienībai piešķirts papildus finansējums ambulatoriskajiem un ultrasonogrāfijas izmeklējumiem, rentgenam, kardiogrammām, doplerogrāfijai, onkoloģiskajiem pacientiem, kā arī dienas stacionāram. “Ceram, ka kvotu pietiks līdz gada beigām,” viņa paskaidroja.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!