Svin pirmo dzimšanas dienu
Novembra sākumā apritējis piedzīvojumiem un notikumiem bagāts gads, kopš dibināts Viļakas Jauniešu iniciatīvu centrs. Lai nosvinētu centra pirmo gadadienu, jaunieši pulcējās helovīnu ballē “Disko Kambaris” Medņevas tautas namā. “Kopīgi pāršķirstījām atmiņu lappuses un secinājām, ka gads ir pagājis ļoti veiksmīgi, esam daudz paveikuši un sasnieguši. Jaunieši ir aktīvi un ar prieku iesaistās centra aktivitātēs, kuras paši organizē un realizē. Katrs ir piedalījies un atbalstījis sev interesējošus pasākumus, pilnveidojis sevi un iesaistījies arī neformālās izglītības pasākumos. Esam devušies pieredzes apmaiņas braucienos, apmeklējuši dažādas konferences un seminārus, guvuši pieredzi projektu izstrādē un realizēšanā, izglītojušies dažādās apmācībās un organizējuši pilsētas un novada mēroga pasākumus, sadarbojoties ar citiem jauniešu iniciatīvu centriem, kā arī realizējuši dažādas jauniešu iniciatīvas centra iekšienē,” gada laikā paveikto uzskaita centra vadītāja Madara Jeromāne.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!