Aicina vākt baterijas
“Zaļā josta” atgādina, ka līdz izlietoto bateriju vākšanas konkursa “Tīrai Latvijai!” dalībnieku uzņemšanas beigām ir atlikušas divas nedēļas. Ikvienai Latvijas vispārējai, pirmsskolas, profesionālajai un interešu izglītības iestādei ir iespēja līdz gada beigām pieteikties izlietoto bateriju vākšanai, kļūstot par konkursa “Tīrai Latvijai!” dalībnieku. Lai pieteiktos konkursam, izglītības iestādei jāreģistrējas “Zaļā josta” mājaslapas www.zalajosta.lv sadaļā “Bateriju vākšanas konkurss” un aktīvi jāiesaista audzēkņi izlietoto bateriju vākšanā – mājās, pie radiem, kaimiņiem un draugiem. Konkursa noslēgumā tiks apbalvotas izglītības iestādes, kas būs savākušas vislielāko kopējo izlietoto bateriju daudzumu, kā arī visvairāk bateriju uz vienu izglītības iestādes audzēkni. Savukārt tie bērni, kas konkursa laikā īpaši izcelsies izlietoto bateriju vākšanā, saņems organizatoru sarūpētas specbalvas.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!