Kafijmīlis turpina zagt kafiju
Laikraksta “Vaduguns” pagājušā gada 1.novembra numurā rakstījām par agrāk piecpadsmit reizes sodīto SERGEJU GERGENREDERU, kurš laikā no pērnā gada jūlija līdz augustam dažādos veikalos Balvos vairākkārt izdarīja kafijas zādzības.
Nu 1977.gadā dzimušais vīrietis no cietuma ir atgriezies, bet par kafijas zagšanu aiz restēm pavadītais laiks garnadzi nav pārmācījis.
Šoreiz vīrietis, kuram tiesa iepriekš noteica brīvības atņemšanu uz četriem mēnešiem un piecām dienām, Balvos apciemoja viņam jau no iepriekšējās noziedzīgās pieredzes pazīstamos veikalus “Maxima” un “Labais”. 30.decembrī 1977.gadā dzimušais vīrietis no veikala “Maxima” nozaga kafijas paku Ls 12,95 vērtībā. Prece atgriezta veikalam. Savukārt tajā pašā dienā kafijas mīļotājs vēl četras reizes apmeklēja veikalu “Labais”, nozogot dažādus kafijas iepakojumus par kopējo summu Ls 76,30. Uzsākts kriminālprocess. Vainīgā persona aizturēta.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!