Bankomāta nebūs!
Pagājušās nedēļas nogalē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) speciālisti tikās ar pašvaldību un banku sektora pārstāvjiem, lai turpinātu apzināt skaidras naudas pieejamību iedzīvotājiem reģionos, vienlaikus plašāk izmantojot bezskaidras naudas norēķinus pašvaldībās. Baltinavas novada domes priekšsēdētāja Lidija Siliņa neslēpj, ka ir vīlusies gan par ministrijas, gan par baņķieru nostāju, ka uzstādīt bankomātu, piemēram, Baltinavā, nav izdevīgi.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!