Par mutes brūķēšanu jāatbild
Laikraksta “Vaduguns” pagājušajā numurā rakstījām par starpnovadu konferenci “Latviešu pēdas Sibīrijā un Tālajos Austrumos”. Pēc svētbrīža baznīcā, noliekot ziedus pie komunistiskā genocīda upuru piemiņas vietas, notika nepatīkams incidents – trīs jaunieši, ieraugot konferences dalībniekus, izkliedza cieņu aizskarošus saucienus: “Fašisti! Zdes Rossija!” Pēc notikušā policija saņēma Balvu novada pašvaldības iesniegumu un uzsākta administratīvā lietvedība. Noskaidrotas arī vainīgās personas – 1981.gadā un divi 1987.gadā dzimušie Balvu pilsētas iedzīvotāji, kurus sauks pie likumā paredzētās atbildības.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!