Vai šogad bija gripa?
Mani novērojumi liecina, ka šopavasar cilvēki ar gripu neslimo. Vai tā ir taisnība jeb es kļūdos?” laikrakstam uzdoto lasītājas jautājumu pāradresējām Lauku ģimenes ārstu asociācijas prezidentei, ārstei Līgai Kozlovskai.
Viņa atzīst, ka Balvos pacientu ar klasiskiem gripas simptomiem patiešām nav bijis. L.Kozlovskas praksē šogad nevienam pacientam nav uzstādīta diagnoze “gripa”. Arī Rīgā šādu slimotāju bijis ļoti maz un gripas izplatība bijusi salīdzinoši niecīga. Taču bija vērojamas un joprojām turpinās elpceļu saslimšanas un to izplatību veicinošie vīrusi. Klejo rota vīruss, adenovīrusi. Ģimenes ārstu apmeklē pacienti, kuriem ir iekaisušas acis, iesnas, klepus…
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!