Sākusies motokrosa sezona
Ar startiem Latvijas čempionāta pirmajā posmā un individuālu dalību Baltijas čempionāta pirmajā posmā, sezonu uzsākuši kluba “Motokruīzs” sportisti. Ja uz Aizputi atklāt sezonu devās vairāki kluba motobraucēji, tad Baltijas čempionāta 1.posmā, kas notika Lietuvas pilsētā Kauņā, startēja tikai viens kluba dalībnieks – Lauris Eizāns. Viņš jau pirmajā braucienā izcīnīja 1.vietu, bet otrajā braucienā nepadevās starts – apdzenot sāncenšus, viņš kļūdījās un vienā no virāžām smagi krita.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!