Atskurbtuvē – pirms svinīgās atklāšanas
Laikraksta “Vaduguns” 6.jūnija numurā rakstījām par pagājušajā nedēļā Valsts policijas Balvu iecirkņa telpās atklāto atskurbtuvi – vietu, kur pārmērīgi no grādīgās dziras apdullušajiem prātiem atkopties un no tās iziet jau ar krietni skaidrāku skatu uz dzīvi. Šādu iespēju izmantoja arī kāds 1954.gadā dzimis vīrietis, kurš bija ne tikai atskurbtuves pirmais klients, bet tajā nonāca rīta stundā vēl pirms atskurbtuves svinīgās atklāšanas! Iemesls tam visnotaļ pamatots: vīrietis izrādīja necieņu pret tiesu un 2.jūnijā uz tiesas sēdi nolēma ierasties 3,85 promiļu lielā alkohola reibumā. Savukārt kopumā atskurbtuvē Balvos trīs dienu laikā kopš tās atvēršanas bija ievietoti jau 10 cilvēki.
Jāpiebilst, ka 3.jūnijā bija nepieciešama arī policijas palīdzība, lai divas personas nogādātu Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!