Kur paliek labas pārvaldības princips?
Vairākkārt rakstījām, ka no 1.jūlija pašvaldībām būs jānodrošina domes sēžu norises audioieraksts. Diemžēl Saeima 19.jūnijā atbalstīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) priekšlikumu izdarīt grozījumus likumā “Par pašvaldībām” līdz 2015.gada 1.jūlijam pagarinot termiņu, no kura pašvaldībām obligāti jānodrošina domes sēžu ierakstīšana audioformātā un tā ievietošana pašvaldības mājas lapā internetā. VARAM aizbildinās, ka šādas sistēmas ieviešana ir saistīta ar papildus finanšu resursiem, ko atsevišķām pašvaldībām līdz šim nav izdevies rast.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!