Plāno siltināt internātu
Vakar Balvu novada domes sēdē deputāti piekrita lūgt Pašvaldību aizņēmuma un galvojumu kontroles un pārraudzības padomei ņemt ilgtermiņa aizņēmumu EUR 360 441,71 uz 14 gadiem no Valsts kases Balvu Valsts ģimnāzijas internāta siltināšanai. Novada domes priekšsēdētājs Andris Kazinovskis uzsvēra, ka internāta iekštelpu remontam, visticamāk, būs nepieciešama arī pašvaldības nauda, jo, viņaprāt, novada centrā nepieciešams vismaz viens mūsdienīgs internāts.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!