Orķestrim atbildīgi koncerti
Arhibīskapa Jāņa Vanaga vārdā pūtēju orķestris “Balvi” ir uzaicināts uz Cēsu evaņģēliski luterisko baznīcu 2.augustā piedalīties Baznīcas dienu koncertos gan Cēsu pils parka estrādē, gan Svētā Jāņa baznīcā noslēguma dievkalpojumā. Orķestra vadītājs Egons Salmanis stāsta, ka šogad 14. un 15.augustā jau 10.reizi pūtēju orķestris dosies arī uz Aglonu, kur sniegs garīgās mūzikas koncertu un piedalīsies galvenajā svētku Misē. 16.augustā pūtēju orķestris sniegs koncertu Balvu novada svētkos.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!