Asinis nodod teju pussimts darbinieki
10.septembrī Valsts robežsardzes (VRS) Viļakas pārvaldē, sadarbībā ar Valsts asinsdonoru centru, notika Donoru diena. Šogad VRS Viļakas pārvaldē tā notika jau trešo reizi un kopumā asinis nodot ieradās 45 VRS Viļakas pārvaldes amatpersonas un darbinieki. Sadarbība ar Valsts asinsdonoru centru turpināsies.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!