Gatavojas konkursam “Mis un Misters Balvi”
Balvi ir vienīgā pilsēta Latgalē, kur ik gadu notiek konkurss “Mis un Misters Balvi”. Izņēmums nebūs arī 2015.gads, jo jau 7.februārī uz Balvu Kultūras un atpūtas centra skatuves kāps mūsu novada skaistākie un erudītākie jaunieši no Balviem, Kubulu un Bērzpils pagastiem. Pasākuma producents Ivars Saide stāsta, ka patlaban notiek nopietns sagatavošanās darbs – jaunieši pie režisores Vairas Resnes apgūst runas mākslu, sporto un pilnveidojas. “Kā katru gadu, arī šoreiz skatītājus gaida krāšņs šovs un kvalitatīvs pasākums,” sola I.Saide.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!