Ziemeļblāzma mūspusē
Lasītāja Daidze Andersone informē, ka 21.janvārī ap pulksten 5 rītā Balvu novadā un, iespējams, daudzviet citur bija vērojama brīnišķa parādība – ziemeļblāzma: “Laiks bija nedaudz apmācies, taču polārās gaismas bija labi redzamas kā kustīgi, skrejoši stari, kā gaismas kalni pie ziemeļu horizonta, kā arī nedaudz debesjuma vidū. Ziemeļblāzmu novēroju apmēram stundu – izskatījās ļoti skaisti, kaut arī ne tik krāsaini un spilgti kā Norvēģijā, tomēr pasakaini.”
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!