Olimpiskajai bobsleja komandai atkal zelts
Ar ļoti labiem panākumiem šī sezona sākusies mūsu olimpiskajai Oskara Melbārža bobsleja komandai, kurā viens no stūmējiem ir mūsu novadnieks, baltinavietis Arvis Vilkaste. Melbārža vadītā četrinieku ekipāža svētdien izcīnīja 1.vietu Šveices trasē Sanktmoricā notikušajās Pasaules kausa izcīņas piektā posma sacensībās, divu dienu laikā gūstot otro panākumu. Līdz ar to Melbārdis šajā trasē ticis pie savām šīs sezonas otrajām uzvarām gan divnieku, gan četrinieku konkurencē. Kopumā Melbārdis ar komandu – Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu – šosezon uz goda pjedestāla bijis visās piecās četrinieku sacensībās.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!