Melbārža četrinieks – Eiropas čempioni!
Latvijas bobsleja spīdekļi turpina pievienot jaunus “zelta” ierakstus vēstures grāmatās – Oskara Melbārža olimpiskais četrinieks ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, mūsu novadnieku, baltinavieti Arvi Vilkasti un Jāni Strengu svētdien Laplaņas trasē Francijā kļuva par 2015.gada Eiropas čempioniem! Šī ir trešā reize Latvijas valsts vēsturē, kad bobslejisti kļūst par Eiropas čempioniem. Nākamnedēļ bobslejisti un skeletonisti sacensības aizvadīs Austrijas trasē Īglsā, kur Latvija tiks pārstāvēta ar visām trīs bobsleja ekipāžām. Turēsim īkšķus par mūsējiem!
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!