Balsojiet par mūsējiem!
Pēc četru gadu pārtraukuma grupa “Otto” atkal piedalās Latvijas šlāgeraptaujā ar J.Ķirsona dziesmu “Es mīlu tevi”. Grupas dalībnieks Māris Lāpāns pastāstīja, ka dziesmas video nofilmēts “LIDO” pagrabiņā: “Tas tapa sadarbībā ar deju grupu “LEO”. Šis jau ir otrais abu kolektīvu kopdarbs. Balsot par dziesmu var www.ltv.”
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!