Stacionārie fotoradari sākuši darbu
12.februārī darba režīmā sāka darboties pirmie stacionārie fotoradari. Informācija par to fiksētajiem pārkāpumiem nonāks Valsts policijā un autovadītāji saņems paziņojumu par fiksēto pārkāpumu. Kā pirmie savu darbību sāka radars uz ceļa Rīga – Jelgava pie pagrieziena uz Brankām un uz jaunā Rīgā – Koknese ceļa pie satiksmes mezgla ar ceļu Inciems – Sigulda – Ķegums. Līdz šim radari darbojās testa režīmā un paziņojumus autovadītājiem nesūtīja.
Autovadītāji var izvēlēties, kā turpmāk saņemt paziņojumus par radaru fiksētajiem pārkāpumiem: ar elektroniskā pasta starpniecību, izdarot atzīmi CSDD reģistrā https://e.csdd.lv/, vai kā līdz šim – ierakstītas vēstules formātā.
Pirms katras stacionārā fotoradara atrašanās vietas ir izvietotas braukšanas ātrumu ierobežojošas ceļa zīmes ar papildzīmi par fotoradara darbību. Stacionāro fotoradaru atrašanās vietas izvēlējās, izvērtējot simtiem ceļu satiksmes negadījumu statistiku, melnos punktus un informāciju par ceļu posmiem ar intensīvu satiksmes plūsmu. Triju gadu laikā vietās, kur uzstādītas mērierīces, notikuši 495 ceļu satiksmes negadījumi, cietuši 135 cilvēki, bet bojā gājuši astoņi.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!