Uzvarētāji – rīdzinieki
Aizvadītās nedēļas nogalē uz Balvu ezera noslēdzās zemledus makšķerēšanas čempionāta trešais posms. Čempionāta abās dienās piedalījās kupls dalībnieku pulks no Latvijas, arī no Krievijas – 59 dalībnieki un 12 komandas. No mūsējiem lielākā veiksme uzsmaidīja Aivaram Avotiņam, kurš izvilka 3,081 kg lielu lomu. Bet par čempionāta 3.posma uzvarētājiem gan individuāli, gan starp komandām kļuva rīdzinieki – Raimonds Kinerts un komanda “Salmo”. Novada Sporta centra vadītājs E.Kaļva atzīst, ka sacensības bija aizrautīgas un drošas – ezerā tām izvēlēta atbilstošākā vieta ar 30 cm biezu ledu.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!