Ģimnāzisti triumfē valstī!
Pēc uzvaras pusfinālā, spēlējot izzinošo spēli “Mežotājs”, Balvu Valsts ģimnāzijas skolēnu komanda 24.aprīlī piedalījās meža olimpiādes finālā Tērvetes dabas parkā, kur ieguva Latvijas Valsts mežu galveno balvu – dabas ekspedīciju uz Norvēģiju!
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!