Uzsākta kampaņa “Nepieļauj!”
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsācis sociālo kampaņu, izvietojot plakātus Latvijas pilsētās un lidostā, aicinot ziņot par koruptīviem darījumiem un neklusēt. Statistika liecina, ka morāli nepieņemama kukuļa došana ir 38% iedzīvotāju. Savukārt aptaujas liecina, ka par korupciju ziņotu apmēram puse iedzīvotāju. Sociālās kampaņas “Nepieļauj!” mērķis ir pievērst iedzīvotāju uzmanību korupcijas problemātikai, kad lēmumi tiek pieņemti un spriesti prettiesisku labumu un kukuļu devēju interesēs, nevis taisnības vārdā, kā arī aicināt informēt KNAB, sastopoties ar korupcijas gadījumiem. Plakātus, kas aicina nepieļaut korupciju, izvietos Latvijas pilsētās. Plakātā attēlota Temīda, taisnības dieviete (sengrieķu mitoloģijā), taisnīgas tiesas tēls, kuras svaros tiek likts maiss ar prettiesiskiem labumiem, kukuļiem, kas rodami kādam cilvēkam uz pleca gulošajā korupcijas maisā, taču Temīdas svarus atsvērt cenšas cits tēls, tādējādi nepieļaujot svaru nosvēršanos par labu korumpētībai.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!