Vandāļi nesnauž
Naktī no ceturtdienas uz piektdienu Vecā parka teritorijā nezināmi uzdzīvotāji pastrādājuši kārtējos briesmu darbus. Acīmredzot sākuši uzdzīvi Vecā parka atpūtas vietā, pamatīgi to piemēslojot, nekārtību cēlāji turpināja jautrību, apgāžot a/s “Latvijas Valsts meži” pirms dažiem gadiem uzstādīto koka atpūtas nojumi ar galdu un solu, kas atradās ceļa malā netālu no pansionāta “Balvi”. Policija uzsākusi pārbaudi, lai noskaidrotu vainīgos.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!