Dosies uz pirmo Latvijas čempionātu vieglatlētikā veterāniem
Jau rītdien, 5.septembrī, Jēkabpilī notiks pirmais Latvijas čempionāts vieglatlētikā veterāniem, uz kuru nolēmuši aizbraukt arī mūspuses novadu sportisti. Čempionātu rīko ar mērķi popularizēt un attīstīt vieglatlētiku sporta veterānu – senioru vidū, kā arī veicināt sportistu labāku sagatavotību Baltijas, Eiropas un pasaules mēroga sacensībām. Čempionāts ir individuāls, tajā piedalās Latvijas novadu un pilsētu vieglatlēti vecumā no 30 gadiem sievietēm un 35 gadiem vīriešiem.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!