Uzsāk kampaņu
Lai veicinātu bērnu un pusaudžu interesi par zobu veselību, Veselības ministrija un Slimību profilakses un kontroles centrs organizē sabiedrības informēšanas kampaņu “Man ir tīri zobi!” ar mērķi uzrunāt bērnus un jo īpaši pusaudžus un piedāvāt viņiem dažādus interesantus veidus, kā atcerēties par regulāru zobu tīrīšanu. Pusaudžu vecums ir laiks, kad piena zobus nomainījuši pastāvīgie zobi un ir jāapzinās fakts, ka ar esošajiem zobiem būs jādzīvo visu mūžu. Mobilā aplikācija bez maksas lejuplādējama Google Play.
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!