Atvērs Žēlsirdības gada durvis
Sagaidot pāvesta Franciska izsludināto ārpuskārtas Jubilejas gadu, Latvijas Bīskapu konference publicējusi dekrētu par Žēlsirdības gada svinēšanu Latvijas diecēzēs. Dekrētā bīskapi atgādina, ka Dieva žēlsirdības gads sākās 8.decembrī, Vissvētākās Jaunavas Marijas bezvainīgās ieņemšanas svētkos, un noslēgsies 2016.gada 20.novembrī, Jēzus Kristus, vispasaules Karaļa svētkos. Tāpat bīskapi uzsver, ka vieni no Žēlsirdības gada garīgajiem augļiem ir atlaidas, kurās atklājas Dieva Tēva žēlsirdība. Jāpiebilst, ka 13.decembrī, Adventa trešajā svētdienā, Latvijas katoļu dievnamos, tostarp mūspusē – Balvu un Viļakas katoļu baznīcās, tiks atvērtas Žēlsirdības gada durvis un visa gada laikā varēs saņemt pilnas atlaidas no laicīgā soda par grēkiem sev vai mirušajiem.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!