Rosība “Vientuļu” robežkontroles punktā
Jau vairāk nekā gadu robežkontroles punktā “Vientuļi”, kas ir pirmais muitas punkts atjaunotajā Latvijas Republikā, notiek rekonstrukcijas darbi. Pērn atbildīgās amatpersonas solīja, ka “Vientuļus” atklās 2016.gada 2.janvārī. Viļakas novada domes priekšsēdētājs Sergejs Maksimovs jautāts, vai viņa rīcībā ir informācija, kad gaidāma oficiāla “Vientuļu” atklāšana, paskaidroja, ka gada nogalē ekspluatācijā pieņemti četrpadsmit jaunuzbūvētie objekti un atlicis izdarīt vēl dažus saimnieciskos darbus. Savukārt, kad un vai gaidāma svinīga lentas pārgriešana, nav nolemts.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!