Atskurbtuvē pabijis jau vairāk nekā pustūkstotis cilvēku
Kopš atskurbtuves atvēršanas Balvos pagājis pusotrs gads. Klientu tajā netrūkst, un laikam lieki teikt, ka daļa no pārlieku iereibušiem pilsoņiem atskurbtuvē nonākuši atkārtoti. Sākoties jaunam gadam, no 1.janvāra līdz vakardienai atskurbtuvē nogādāti 15 cilvēki. Sastāvs diezgan internacionāls: četri klienti – no Gulbenes, divi – no Baltinavas, pārējie – no Balvu novada. Savukārt šos minētos cilvēkus pieskaitot pie jau iepriekš atskurbtuvē nonākušajiem, tajā kopš atvēršanas pabijuši vairāk nekā pustūkstotis jeb 506 cilvēki.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!