Lielākais dārzkopības forums Latvijā
19.februārī Bulduru Dārzkopības vidusskolā aicina tikties dārzkopības nozares pārstāvjus un interesentus gadskārtējā konferencē. Tajā atskatīsies uz paveikto, aktualizēs nozares problēmas, vienosies par jaunajiem darba plāniem nozares stiprināšanā un attīstībā. Šāda veida konference ir lielākais dārzkopības forums Latvijā, kas parasti pulcē ļoti lielu interesentu pulku. Plānots, ka tajā piedalīsies arī zemkopības ministrs. Foruma vietas izvēle nav nejauša, jo jau ilgstoši diskutē par dārzkopības izglītības atbalstu un profesionālās izglītības lomu Latvijā. Konferencē runās arī par visiem dārzkopjiem svarīgām tēmām – tiešmaksājumiem, atbalstu mazajām saimniecībām un jaunajiem zemniekiem, elektronisko LAD pieteikšanās sistēmu, zemnieku pieļautajām kļūdām un tamlīdzīgām tēmām. Foruma noslēgumā noritēs darbs sekcijās – augļkopju, stādaudzētāju, dārzeņaudzētāju.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!