Šķilbēnu pagastā avārijā iet bojā jaunietis
Aizvadītajās brīvdienās mūspusē notika traģisks ceļu satiksmes negadījums.
Valsts policija informē, ka 6.februāra vakarā pulksten 22.40 saņemta informācija par ceļu satiksmes negadījumu Viļakas novada Šķilbēnu pagasta Vilkovā. Noskaidrots, ka 1992.gadā dzimis autovadītājs uz autoceļa Logini-Šķilbēni neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, netika galā ar automašīnas “Volkswagen” vadību, iebrauca grāvī, apgāzās un no gūtajām traumām nomira neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnā.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!