Vakar “Vientuļos” nebija vientuļi
Vakar “Vientuļos” svinīgi noslēdzās robežkontroles punkta rekonstrukcijas projekts. Atgādinām, ka VAS “Valsts nekustamie īpašumi” robežšķērsošanas vietu ekspluatācijā nodeva 2015.gada decembrī. “Vientuļos” uzbūvēta galvenā kontroles ēka ar kontroles nojumēm un paviljoniem, padziļinātās kontroles ēka, saimniecības ēka, ceļi un laukumi, kā arī izbūvētas piecas kontroles joslas (līdzšinējās vienas joslas vietā) katrā virzienā un uzstādīts nepieciešamais pamata aprīkojums robežas un muitas kontroles veikšanai. Zīmīgi, ka vakar tikās LR Valsts ieņēmumu dienesta un Krievijas Federācijas Federālā muitas dienesta vadītāji, kuri sprieda par iespējamo robežkontroles punkta atvēršanu kravas transportam.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!