Trešdiena, 24. jūnijs 2026 16°C Balvi
VadUguns.lv

Meklēt Vaduguns

Semināra mūspusē nebūs

Līdz maija vidum Ekonomikas ministrija un “Altum” plāno noorganizēt 13 seminārus dažādās Latvijas pilsētās par energoefektivitātes pasākumu īstenošanu daudzdzīvokļu ēkās un pieejamo valsts atbalstu. Pirmie semināri notiks 20.aprīlī plkst. 10.00 Gulbenē un plkst. 16.00 Valkā. Ekonomikas ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste Elita Rubesa-Voravko, jautāta, vai seminārs notiks arī Ziemeļlatgalē (Balvos joprojām nav nosiltināta neviena daudzdzīvokļu māja!), aicina izmantot iespēju un apmeklēt semināru Gulbenē, kas ir tuvākā pilsēta no Balviem. “Balvos kolēģi ar semināru bija līdz šim, tādēļ katru gadu nevaram atļauties braukt uz vienām un tām pašām pilsētām,” viņa paskaidroja.

Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
VA
Vaduguns

Ziemeļlatgales ziņu komanda. Rakstām par to, kas notiek tuvāk mājām — sabiedrību, kultūru, sportu un cilvēkiem.

Sazināties ar redakciju →

Komentāri

Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!