Veterāni startē Liepājā
13.augustā Liepājas stadionā “Daugava” aizvadīts 2.Latvijas veterānu čempionāts vieglatlētikā veterāniem. Balvu novadu pārstāvēja pieci sportisti un kopumā izcīnīja 11 medaļas. Drēgnajos laika apstākļos mūsējo vieglatlētu rezultāti bija šādi: vecuma grupā 35+ Oskaram Garkājam 1.vieta 100 m skrējienā, tāllēkšanā un augstlēkšanā 3.vieta; vecuma grupā 45+ Imantam Kairišam 1.vieta lodes grūšanā un 2.vieta augstlēkšanā, arī šķēpa mešanā; vecuma grupā 60+ Jānim Strapcānam 1.vieta lodes grūšanā un 3.vieta diska mešanā, Ērikam Apšeniekam 3.vieta 400 m, 2.vieta 100 m, kā arī tāllēkšanā; Mārtiņš Stabiņš vecuma grupā 65+ izcīnīja 4.vietu lodes grūšanā un 6.vietu diska mešanā. Nākamie starti, kuros plāno piedalīties balvenieši, būs Latgales čempionāts vieglatlētikā veterāniem, un tas notiks10.septembrī Višķos.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!