Sadziedas Krišjāņos
26.augustā Krišjāņu tautas namā notika pirmais sadziedāšanās pasākums “Satiec dziesmu Krišjāņos”.
Ar sešpadsmit skanīgām dziesmām uz sadziedāšanās pasākumu no Krišjāņu, Salnavas, Tilžas un Bērzpils pagastiem ieradās vairāk nekā divdesmit dalībnieki. Pasākumu atklāja Krišjāņu pagasta sieviešu vokālais ansamblis “Elija” ar dziesmu “Caur kļavām, caur bērziem” un aicināja ikvienu sasaukties, sadziedāties novēlot, lai dziesma visus vieno. Skatītājiem un klausītājiem vajadzēja ieklausīties dziesmās, lai pasākuma noslēgumā varētu nobalsot par visvērtīgāko dziesmu. Pasākuma dalībnieki pirms tam bija bija iesūtījuši anketas, kurās bija uzrakstīts vasaras spilgtākais, jaukākais, neaizmirstamākais notikums vai piedzīvojums. Dziedātājai Sanitai Korklai viens no spilgtākajiem notikumiem bija piedalīšanās Ziemeļlatgales retro-moto rallijā, kur iegūta godpilnā 1.vieta 70 motobraucēju konkurencē – ekipāža brauca ar veco un mūžam jauno motociklu “Emka”. Savukārt Ingūnai Velmei bija ļoti nozīmīgs piedzīvojums – viņa piedalījās Latvijas šlāgeraptaujā un pusfinālā ar dziesmu “Atmiņu zvans” ieguva ceturto vietu. Skaists notikums Sintijai Velmei bija otrā dēliņa piedzimšana, bet kopā ar brāli Normundu konkursā “Dziesma Bērzpilij” iegūta Balvu novada domes priekšsēdētāja balva. Pasākumu kuplināja Burmeisteru ģimene no Kārsavas novada Salnavas pagasta un Koļču – Čivču ģimene no Bērzpils pagasta. Pasākuma debija uz Krišjāņu tautas nama skatuves bija Dāvim Martuzānam, Ainai Korklai un Ievai Bernei. Skaisti un pārliecinoši balsis skanēja Pēterim Bernim un Zintim Krakopam. “Prieku par kopā būšanu nemaz nav iespējams aprakstīt ar vārdiem, tas ir jāpiedzīvo un jāsajūt dziedot. Ne tikai dziesma, bet arī cilvēki, kurus tā vieno, ir tie, kuri nes milzīgu prieku un gandarījumu. Tā var teikt par visiem pasākuma dalībniekiem, jo tik daudz skaistu un skanīgu dziesmu Krišjāņu tautas namā sen nebija dzirdēts,” teica tautas nama vadītāja Inese Kalniņa. Skatītāju sirdis saviļņoja Sintijas dziedātā “I need a hero”, arī Ginta Čivča dziedātā dziesma “Stabulīte” klausītāju acīm lika iemirdzēties spožāk un aizmirst ikdienas likstas.
“Pasākums noritēja sirsnīgā atmosfērā, bija bagāts ar pozitīvām emocijām, skanīgām dziesmām un dažādiem konkursiem. Skatītājiem un klausītājiem balsojot, noskaidrojām vērtīgāko sadziedāšanās pasākuma dziesmu. Par šī titula ieguvējiem kļuva Sintija un Normunds Velmes ar dziesmu “Ceļojums”. Otra vērtīgākā dziesma bija tilžēnietes Danielas Zelčas izpildītā “Mana dziesma”. Pasākumā sirsnīgus pateicības vārdus teicām Jāzepam Ludboržam, Guntim Liepiņam, Jurim Kaļiņinam, Jānim Kalniņam par tautas nama skatuves dēlu nomaiņu, deju grīdas atjaunošanu un jaunu skatītāju krēslu iegādi. Šis bija pirmais pasākums pēc tautas nama remonta,” pastāstīja I.Kalniņa.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!