Gatavojas ārstu konferencei
21.oktobrī Balvos notiks starpreģionālā ārstu konference, ko rīko SIA “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienība”. Konferencē aicināts piedalīties plašs ārstu un viņu palīgu loks ne tikai no Balviem, bet arī tuvākās apkaimes novadiem. Šoreiz vadošā tēma būs onkoloģiskās saslimšanas un to ārstēšanas iespējas Latvijā. Ar referātiem uzstāsies četri profesori. Plāno noklausīties arī informāciju par jaunāko onkoloģiskās saslimšanas diagnosticēšanas kārtību.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!