Pie mums gripas vēl nav
Pēc Slimību profilakses un kontroles centra akūtu augšējo elpceļu infekciju un gripas monitoringa datiem oktobrī Latvijā jau reģistrēti pirmie saslimšanas gadījumi ar gripu. Kā stāsta “Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienības” izpilddirektore Eva Smirnova, labā ziņa tā, ka šobrīd pie mums vēl nav reģistrēts neviens gripas slimnieks. Taču der atcerēties, ka Latvijā ir ārkārtīgi zems pret šo vīrusu vakcinēto cilvēku skaits – pat mazāk par vienu procentu no visiem valsts iedzīvotājiem. Tādēļ Veselības ministrija aicina cilvēkus tomēr lauzt ieradumu un vakcinēties.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!