Viļakas dārzkopis plāno jaunu glabātuvi
Viļakas novada dārzkopji aizvadītajā gadā ievāca ļoti bagātu ābolu ražu. Valērijs Romanovs atklāj, ka tagad līdz janvāra nogalei viņa ābolu glabātuve patukšojusies aptuveni par trešdaļu. Dārznieks ir iesaistījies programmā “Skolas auglis” un pašaudzētos ābolus aktīvi piegādā skolām. Viņš pauž prieku, ka Viļakas pusē audzētā raža nonāk 15 Rīgas skolās. Uz Rīgu viņš brauc divas reizes mēnesī, aizvedot 1,5 tonnu augļu vienā reizē. Ābolus lieto arī Baltinavas, Viduču un Viļakas skolu audzēkņi, labprāt iegādājas pircēji. V.Romanovs atklāj: “Esmu samaksājis visus iepriekšējos parādus un tagad domāju pievērsties vēl vienas jaunas glabātuves būvniecībai. Man aug jaunais dārzs sešu hektāru platībā, būs atkal raža, kur tad to glabāšu!”
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!