Ģimnāzisti vāks makulatūru
15.februārī no plkst. 12.00 līdz 14.00 Balvu Valsts ģimnāzijas skolēni dosies uz daudzdzīvokļu namiem Balvos vākt makulatūru, lai to nodotu otrreizējai pārstrādei. Viņi aicina: “Ja nav iespējas būt mājās šajā laikā, atstājiet makulatūru pie pastkastītēm vai kāpņu laukumiņā starp pirmo un otro stāvu. Ja ieejas durvīm ir kods, savākšana notiks pie ārdurvīm. Ja nepieciešama palīdzība nogādāt makulatūru no augšstāviem uz pirmo stāvu, savākšanas laikā skolēni, ja tiks uzrunāti, palīdzēs nonest pārstrādājamo makulatūru.”
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!