Noslēdzies volejbola čempionāts sievietēm
12.februārī Balvu Valsts ģimnāzijas sporta zālē noslēdzās Balvu novada atklātais volejbola čempionāts sievietēm. Ikviena komanda cīnījās godam un par uzvarētājām kļuva volejbolistes no Rēzeknes novada Maltas. 2.vietu izcīnīja laukuma saimnieces no Balvu Valsts ģimnāzijas, 3.vietu – Baltinava, 4.vietu – Balvu BJSS, savukārt 5.vietā ierindojās volejbolistes no Bērzpils.
Jāpiebilst, ka nākamgad plānots mainīt čempionāta formātu. Kas konkrēti mainīsies? Par to vairāk uzzināsim, tuvojoties nākamajam čempionātam, bet, kā sola turnīra organizatori, jebkurā gadījumā pārmaiņas būs interesantas.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!