Vistām nākamnedēļ – brīvība
Tā kā līdz šim Latvijā nav konstatēti bīstamās putnu gripas gadījumi, savukārt ūdens putni, kas ir galvenie sērgas pārnēsātāji, jau ir atlidojuši, nākamnedēļ, 3.maijā, tiks atcelts aizliegums mājputnu obligātajai turēšanai kūtīs. To 27.aprīlī Zemkopības ministrijā notiekošajā tikšanās reizē ar žurnālistiem sacīja Pārtikas un veterinārā dienesta ģenerāldirektors Māris Balodis.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!