Balvenietis iecelts augstā amatā
Svinīgā ceremonijā NATO spēku integrācijas vienībai Latvijā otrdien, 27.jūnijā, iecelts jauns komandieris. Šajā amatā stājies pulkvedis Jānis Gailis. Dienestu Nacionālajos bruņotajos spēkos balvenietis J.Gailis uzsāka jau 1991.gadā, piedalījies misijās Kosovā un Afganistānā. Pirms jaunā amata viņš bija Zemessardzes 4. brigādes komandieris.
Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku
Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
Komentāri
Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!