Trešdiena, 24. jūnijs 2026 13°C Balvi
VadUguns.lv

Meklēt Vaduguns

Tiekas vadītāji

Šonedēļ pirmo reizi pēc pašvaldību vēlēšanām Balvu novada domes priekšsēdētājs Aigars Pušpurs un priekšsēdētāja vietniece Anita Petrova aicināja uz iepazīšanās tikšanos valsts iestāžu vadītājus. Novada vadītājs uzsvēra, ka, tikai sadarbojoties, var atrisināt jebkuru jautājumu. Viņš informēja, ka šādas tikšanās notiks vienreiz ceturksnī. Valsts iestāžu vadītāji pastāstīja par savu darba specifiku, tostarp izskanēja arī dažādi jaunumi un interesanti fakti. Piemēram, CSDD Gulbenes reģionālās nodaļas vadītājs Jānis Raibekazs zināja teikt, ka nākotnē elektromobiļu ātrās uzlādes punkts atradīsies blakus uzņēmumam “Nāc un ēd” Balvos. Savukārt Pārtikas un veterinārā dienesta Ziemeļlatgales pārvaldes vadītāja Mārīte Ņukša pastāstīja, ka saņemta informācija, ka Baltinavas pusē kāds saimnieks nenormāli sit savu govi. Par pozitīvu faktu atgādināja Valsts ieņēmuma dienesta Vidzemes pirmās apkalpošanas nodaļas vadītāja Janīna Pužule: “Balvos šobrīd strādā 60 VID darbinieki.”

Reklāma · 1300×130
Atbalsti vietējo žurnālistiku Abonē «Vaduguns» un lasi visu novada svarīgāko — digitālais saturs no 1,99 €/mēn.
VA
Vaduguns

Ziemeļlatgales ziņu komanda. Rakstām par to, kas notiek tuvāk mājām — sabiedrību, kultūru, sportu un cilvēkiem.

Sazināties ar redakciju →

Komentāri

Vēl nav komentāru. Esi pirmais, kas pievieno viedokli!